Je lepší pánský kabát nebo bunda? A k čemu který kousek oblečení nosit, abyste vypadali co nejlépe? 

Proč obléknout pánskou zimní bundu

Pánské zimní bundy jsou ve většině případů laděné do sportovního vzhledu. Můžete v nich vyrazit na rychlou procházku se psem, nebo třeba na lyže. Zároveň, pokud i další vaše se řadí mezi sportovní kousky, pánská bunda je pro vás jako dělaná. Je jen na vás, jaký střih pánské bundy si zvolíte. A že jich je na výběr vážně pořádná nabídka!
Pokud se rozhodnete, že letošní zimu přečkáte v pohodlné bundě, přizpůsobte k tomu i zbytek svého outfitu. Bundy jsou totiž kouskem, které byste neměli vytahovat společně s oblekem. Zvolte raději ležérnější kousky - džíny, trička a mikiny. Bez obav můžete sáhnout i po košili nebo svetru a něčem trochu více elegantním. I když je bunda veskrze sportovní kousek, nepatří jen na těla sportovců směřujících do posilovny.

bunda se svetrem

A jaké má výhody zimní kabát?

Pánský kabát je kouskem, který nesmí chybět ve skříni žádného byznysmana nebo ředitele. Přijdete do práce nebo na jednání, sundáte kabát a ukážete svůj luxusní oblek. Tak nějak vypadá správné využití pánského kabátu. Kabát je ale kouskem oblečení, na který byste ve skříni měli najít místo. V zimě je totiž plno společenských akcí, kde budete v kabátě vypadat tak nějak lépe. I když třeba jen u šatny na ples, do divadla nebo na koncert vážné hudby

Stejně jako bund, i kabátů je celé řáda. Klasicky dlouhý kabát končí nad kolenami, a tak zahřeje velkou část těla. Můžete se ale setkat i s extrémně dlouhým kabátem až na zem, nebo naopak krátkým pánským kabátem jen do pasu. Ten má z těchto všech typů nejblíže k zimní bundě a unosíte ho, právě když hledáte kompromis mezi kabátem a bundou.

do divadla v kabátu


A proto se vyplatí mít ve skříni oba druhy oblečení a vytáhnout vždy ten, který je pro plánovanou příležitost vhodnější.


Podělte se s přáteli o inspiraci

Kategorie článkuPodobné články

Plesová sezóna je tady. Víte, jak se obléct na ples?

Plesová sezóna je tady. Víte, jak se obléct na ples?

Překvapte své známé skvělou volbou šatníku a chováním pravého gentlemana. S našimi radami se na plese neztratíte.
7.1.2019
Zazářit na silvestrovské party? Žádný problém

Zazářit na silvestrovské party? Žádný problém

Konec roku na spadnutí a vy ještě nevíte, co si obléknete na oslavu nového roku? Nebojte se. My to víme.
20.12.2018
Střihy pánských košil aneb Která komu sluší?

Střihy pánských košil aneb Která komu sluší?

Máte před sebou důležitou akci, na kterou potřebujete perfektně padnoucí košili? Víme, jaká vám sedne.
7.12.2018
Co si obléct na vánoční večírek a jak si ho skvěle užít?

Co si obléct na vánoční večírek a jak si ho skvěle užít?

Vánoční večírek - každoroční společenská akce, kde se potkáte s kolegy a šéfem. Víme, jak se na vánoční večírek obléknout, jak se na něm bavit a hlavně jak to udělat, aby vám druhý den nebylo zle.
19.11.2018