Může se stát, že Vám zakoupené zboží nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat, nebo jste zvolili špatnou velikost nebo typ.
Nevadí, zboží můžete bez udání důvodů vrátit, nebo zdarma vyměnit za jiné.

Jak na to?


1) Kontaktujte nás na email: reklamace@manstyle.cz a informujte nás o záměru vrátit nebo vyměnit zboží.
Skutečnost, že chcete odstoupit od kupní smlouvy, nebo provést výměnu je třeba sdělit nejpozději do 14 kalendářních dnů od data převzetí.  
Zboží musí být nepoužívané, pouze vyzkoušené bez známek poškození v originálním balením a s visačkami.

2) Ke zboží je třeba do balíčku připojit následující:
- kopii dokladu o koupi (kopii faktury)
- krátký průvodní dopis obsahující číslo Vašeho účtu (v případě vrácení zboží) nebo název jiného produktu (v případě výměny)
- vyplněný formulář pro odstoupení ke stažení zde.

3) Balíček zašlete na adresu:
GSshop solution s.r.o.
Pražská 1
678 01 Blansko
Czech Republic

Zboží je třeba pečlivě zabalit, ideálně do originálního obalu a případně i bublinkové folie, aby nedošlo k jeho poškození.
Pro zpětné odeslání zásilky doporučujeme využití soukromých kurýrů DPD, PPL, inTime, GLS, DHL, UPS. V uplynulém období evidujeme více případů nedoručených zásilek pomocí České pošty, pro doručení zpětné zásilky jej tedy nedoporučujeme.

Poškozené, parfémované, špinavé, či zapáchající zboží nemusí být přijmuto nazpět. Před odesláním tak prosím opravdu zodpovědně prověřte stav produktu.
Berte prosím na vědomí, že za správnou přepravu balíčku zpátky na sklad či sídlo ručí zákazník a zboží není možné doručit na místa zásilkových služeb k vyzvednutí.

Samotná výměna zboží je v případě stejné ceny zdarma.
 - Při chybě pracovníka expedice je poštovné směrem k zákazníkovi zdarma a zákazník má právo na náhradu nákladů spojených s vrácením zboží (vrácením částky na účet, nebo zasláním jiného zboží v odpovídající hodnotě).
- V případě, že zákazník zvolil špatný typ nebo velikost zboží, chce vyměnit barvu apod. hradí poštovné zákazník. Poštovné je v případě platby předem na účet 89 Kč, nebo v případě úhrady poštovného dobírkou 119 Kč. Provozovatel eshopu vždy automaticky předpokládá uhrazení dopravy formou dobírky (při převzetí vyměněného zboží), kdy zákazník obdrží fakturu za dopravu spolu s vyměněným zbožím a původní opravenou fakturou. Na žádost zákazníka však může být vystavena faktura za dopravu s platbou předem na účet. 

Odstoupení od kupní smlouvy oznámené po 14. dni od převzetí zboží nebude akceptováno.