Volnost, vzdušnost a pohodlí. To je přesně to, co potřebujete. A také přesně to, co vám pánské trenýrky nabídnou. Po celý den si tak můžete užívat maximální komfort, zapomenout na svědění nebo nepříjemné škrcení. A je jedno, jestli si plánujete pánské trenky vzít pod kalhoty do práce, nebo si na ně doma natáhnout tepláky a užít si pohodlí u televize. No a nebo dokonce tepláky vynechat a celý víkend strávit v pohodlných trenýrkách. Lenošení v pohodlném spodním prádle jen tak něco nepřekoná!


Upřesnit výběr


Cena

Dostupnost

Žádný produkt k zobrazení

Spodní prádlo nebo pyžamo?

Pánské trenýrky jsou maximálně univerzálním kouskem oblečení. Unosíte ho totiž kamkoliv a kdykoliv. Celý rok, celý den i celou noc. Mnoho mužů totiž pohodlí, které trenýrky nabízí preferuje natolik, že v nich dokonce i spí. Není potřeba kupovat zbytečně teplá pyžama, člověk se totiž stejně líp vyspí nahý, nebo v prodyšných a pohodlných trenýrkách. Takový spánek bez pyžama má hned několik výhod - například předejdete onemocním a lépe se vyspíte.

I když trenýrky milujete a chcete je nosit pořád, nezapomínejte na kouzelný přístroj - pračku - a dbejte na hygienu. Připravte se ale na ty chvíle, kdy budete čekat, než vám várka z pračky uschne. Proto se vybavte dostatečnou zásobou pohodlných a značkových trenýrek pro muže.

Chcete vyzkoušet další druhy spodního prádla a osvěžit tak svůj šatník? Co třeba slipy s váčkem, které opravdu nemají vliv na plodnost? Nebo veselé pánské boxerky so obrázkem?

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

30 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 9 000 ks zboží, a téměř 150 000 ks velikostí.