Proč nevyužít státní vlajku jako důmyslný a originální potisk trička? Takovou otázku si možná položili návrháři, a tak vznikly stylová pánská trička s vlajkou . Když už nemáte čas vyjet na dovolenou, nechte vlajku svého oblíbeného státu vlát alespoň na svém oblečení. Kromě státních si na hruď nebo záda můžete ale obléknout i další vlajky. Co takhle ukázat světu vlajku své oblíbené hudební skupiny nebo různých mírových aktivistů? Hledáte spíše decentní pánské tričko bez potisku? Tak to zkuste kvalitní a stylová jednobarevná trička pro muže.


Upřesnit výběr


Cena

Dostupnost

Žádný produkt k zobrazení

Triček ve skříni není nikdy dost

Není to jen fráze, kterou utrousí při pohledu na výlohu jen ženy. Pravdou je, že trička si kupují nejčastěji také muži. A proč by ne. Pánské tričko je univerzálním a přitom dostatečně stylovým (a někdy i elegantním) kouskem oblečení. Unosíte je bez problémů celý rok, praní bývá jednoduché a žehlit je často ani nemusíte. Kromě toho, že se v tričku budete cítit dobře a uvolněně, budete také skvěle vypadat. 

Vsaďte na jistotu a pánské tričko zkombinujte s dobře padnoucími džínami, které nesmí ve skříni chybět nikomu. Ne vždy se ale musíte držet zavedených konvencí, klidně můžete sáhnout i po trochu odvážnější kombinaci. Co říkáte na pánské chinos nebo plátěné kalhoty? My jsme z této kombinace s jednoduchým tričkem nadšeni, tak do toho jděte také.

Doprava ZDARMA

Při nákupu jakéhokoliv zboží nad 1000 Kč doprava ZDARMA.

30 000 + zákazníků

Přesně tolik máme již našich spokojených zákazníků.

Vrácení zboží

Zboží vám nesedí? Můžete nám jej vrátit nebo vyměnit.

Obrovský výběr

Máme více jak 9 000 ks zboží, a téměř 150 000 ks velikostí.