Začátek nového roku a společně s ním čas, kdy si říkáme, co všechno uděláme v novém roce jinak. Co změníme, s čím přestaneme nebo naopak s čím začneme. Přečtěte si deset nejčastějších novoročních předsevzetí, která si Češi dávají.

 1. Přestat kouřit
 2. Sice těžké předsevzetí, ale když se povede, máte z toho radost vy, vaše okolí a také vaše peněženka. Ušetřené peníze, které neutratíte za cigarety nebo tabák, se vždy mohou hodit. Díky nim vám zbyde například na kratší dovolenou nebo nové oblečení. A splnit si tak můžete rovnou 8. předsevzetí

 3. Zhubnout
 4. Slyšíte ze všech stran, že byste měli zhubnout nějaké to kilo? Sedavé zaměstnání vám nepomáhá a pár pivek v hospodě už vůbec ne? Hubnutí může a nemusí být věda. Stačí k němu přistupovat zodpovědně, zařadit do jídelníčku zdravá jídla a trochu toho pohybu. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, vsaďte na pomoc odborníků. 

 5. Sportovat
 6. Začátek sportování nemusí být nutně spojen s předchozím dsevzetím. Trochu toho pohybu nikdy neuškodí a dnes máte tolik možností. Můžete si po práci zajít do posilovny, ráno se trochu proběhnout nebo si o víkendu zahrát s přáteli fotbal, volejbal, tenis, squash nebo basket. Možností je celá řada a na vás je jen se odhodlat a začít pravidelně něco dělat. 
  → Náš tip: když začnete sportovat ve dvou, lépe se pak donutíte opravdu něco dělat.  7. Pít méně alkoholu
 8. Možná jste do během silvestrovských oslav přehnali a první věta v novém roce byla: „Už nikdy nepiju.“ To vám možná nevydrží, omezení přísunu ale tak hrozivě znít nemusí. A stejně jako u prvního předsevzetí můžete krásně ušetřit. Spojte jedničku a čtverku dohromady a můžete si dopřát skutečně pěknou dovolenou. A to ani nemluvíme o tom, že vám vaše tělo poděkuji. 

 9. Něco se naučit, třeba jazyk
 10. Naučit se něco nového chce svůj čas. Někdo má pro určitý obor větší vlohy, někdo to dohání pílí. Vždy ale musíte věnovat svůj čas a být odhodlaní, abyste se něco nového naučili. Ať už je to další světový jazyk nebo programovací jazyk. 

 11. Najít lepší práci a vydělávat víc
 12. Štve vás šéf, který vám nechce přidat, i když v práci dřete od rána do večera a ještě o víkendu? Možná to je jeden z důvodů, proč se s novým rokem rozhodnete najít si i novou práci. 
  → Náš tip: spojte páté předsevzetí s šestým a máte mnohem větší šanci na úspěch při hledání lepší práce. 

 13. Najít si lásku
 14. Letos už to konečně vyjde! Přejeme vám, ať Valentýna, 1. máj a každý večer a víkend máte s kým trávit. 

 15. Kompletně vyměnit šatník
 16. Toto je předsevzetí, se kterým vám můžeme pomoci. Nejdříve se inspirujte v naší stylové poradně, kde vám radíme, co nosit na jaké události a pak tyto rady aplikujte v praxi. A pokud si svým novým stylem nejste ještě jistí, můžete ušetřit při pořizování nového oblečení – stačí si to pravé koupit ve výprodeji. S našimi módními kousky se ale můžete spolehnout na vždy perfektní a moderní vzhled

 17. Častěji uklízet
 18. Perfektní předsevzetí, které když dodržíte, potěšíte každou ženu, se kterou sdílíte domácnost. Pomozte svým drahým polovičkám a vezměte si na starost třeba utírání prachu. Budete mít víc času na sebe navzájem. 

 19. Využívat čas efektivněji – více číst a méně se dívat na televizi
 20. Změna zvyků může dát zabrat více, než byste čekali. Přijít po práci domů a sednout si k televizi je mnohem jednodušší, než volný čas začít využívat nějak jinak. Třeba sportem, učením se něčeho nového nebo četbou beletrie. Když už se ale jednou odhodláte a chvíli vydržíte, brzy se s novým způsobem trávení času sžijete. 

Podělte se s přáteli o inspiraci

Kategorie článkuPodobné články

Dárky pro tchýni a tchána

Dárky pro tchýni a tchána

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšíte tchána nebo tchýni? Dárky k Vánocům nebo narozeninám mohou dát zabrat. Zvlášť, když mají vše.
14.11.2018
3 důvody, proč ponožky nejsou zas tak špatný dárek

3 důvody, proč ponožky nejsou zas tak špatný dárek

Dostat nebo darovat ponožky k Vánocům není zas tak špatný nápad. Přečtěte si proč.
15.12.2018
Jak vybrat kabát?

Jak vybrat kabát?

Vybíráte zimní kabát a stále nevíte, který zvolit? Podívejte se na náš praktický návod, který Vám výběr toho správného kabátu usnadní.
26.12.2016
Jak nosit sako - etiketa

Jak nosit sako - etiketa

Víte jaké zvolit sako, kdy je vhodné zvolit jakou barvu a zda je můžete nosit rozepnuté? Náš návod vám pomůže se vyhnout společenským faux pas.
16.12.2016