Už vás nebaví střídat tři jednobarevná trička a dvoje kalhoty? Zkustě něco svěžího a vsaďte na vzory, které osvěží každý outfit a projasní každý den. Vsadit můžete na osvědčené vzory, které určitě najdete ve své skříni už teď, nebo na něco trochu odvážnějšího. Co říkáte třeba na ananas na tričku?

Proužky a kostky - nestárnoucí klasika

Proužkované nebo kostkované oblečení má doma snad každý. Když se řekne pánské oblečení a proužkovaný vzor, možná se vám jako první vypabí klasická vodácká trička nebo pánské košile s úzkým proužkem. Pozor ale na odlišné směry proužků na jednotlivých druzích oblečení! Zatímco vertikální proužky prodlužují postavu a opticky dokáží zeštíhlit, horizontální vám mohou přidat i pár kilo navíc. Před výběrem pruhované oblečení tak vždy zvažte své možnosti a svoji momentální kondici.

Kostkované (kárované) vzory jsou možná ve vaší skříni méně časté, je to ale ohromná škoda. Podle velikosti kostek můžete toto oblečení nosit na zahradu, ale také do divadla. Skvělou volbou do chladnějších dní, kdy musíte na zahradě pokácet strom, jsou pak flanelové kostkované pánské košile. Naopak košile s drobným kostkovaným vzorem unosíte na nejrůznější formální akce. Oblékněte si je klidně na svatbu, do divadla nebo na pracovní jednání. Jemné kostky dodají oblečení elegatní a přitom svěží vzhled. Jen pozor na kombinace s kravatou nebo motýlkem!
Vybrali jste proužky nebo kostky nahoru? A co obléknout na nohy?

V tomto případě zůstaňte trochu při zemi a vsaďte na jednobarevné kalhoty nebo kraťasy. Kdybyste pruhované tričko nebo košili zkombinovali se stejně nebo podobně pruhovanými kalhotami, ostatním by z vás zrak doslova přecházel. Stejně tak v případě kostek, kdy by si vás ostatní mohli splést s občí šachovnicí.

Nápis, ten jde ke všemu

Rádi dáváte ostatním najevo, jak se zrovna cítíte nebo jaký máte názor? A trička s nápisem jsou tím pravým, kdo vám v tomto pomáhá? Jenže co k nim obléknout, aby všechno dobře vypadalo? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Jistě, že s jednobarevnými kalhotami bude nápis na tričku výraznější, nemusíte se ale bát ani obléknout třeba kostkované kraťasy.

Pánské stylové tričko s potiskem bílý
 • M
  (62 ks)
  Doprava k Vám domů:
  Externí sklad (62 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů
 • XL
  (47 ks)
  Doprava k Vám domů:
  Externí sklad (47 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů
 • XXL
  (72 ks)
  Doprava k Vám domů:
  Externí sklad (72 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů


  Podělte se s přáteli o inspiraci

  Kategorie článku  Podobné články

  Jak vybrat kabát?

  Jak vybrat kabát?

  Vybíráte zimní kabát a stále nevíte, který zvolit? Podívejte se na náš praktický návod, který Vám výběr toho správného kabátu usnadní.
  26.12.2016
  Jak nosit sako - etiketa

  Jak nosit sako - etiketa

  Víte jaké zvolit sako, kdy je vhodné zvolit jakou barvu a zda je můžete nosit rozepnuté? Náš návod vám pomůže se vyhnout společenským faux pas.
  16.12.2016
  Jak vybrat pánskou košili?

  Jak vybrat pánskou košili?

  Nejste si jistí vhodností dané košile nebo se právě rozhodujete jakou koupit? Podívejte se na základní tipy k nákupu pánské košile.
  11.12.2016
  Co si obléknout k maturitě?

  Co si obléknout k maturitě?

  Chcete chybějící znalosti doplnit oslnivým oblečením u maturity? Pak si dobře přečtěte, jak se obléct k maturitě.
  3.4.2019