Pořádek dělá správného gentlemena. Víme, že čas je drahý a proto vám přinášíme následující návod na rychlé skládání triček, které vám po chvilce cviku nezabere více než 3 vteřiny. Díky tomuto návodu budete skládat trička stejně dobře jako v profesionálové v čistírnách.

Postup krok po kroku

Krok 1: Rozložte tričko naplocho tak, aby leželo kolmo k vám.
Krok 2: Pro snadnější manipulaci s tričkem pomůže jednoduchý optický trik. Představte si, že tričkem prochází imaginární písmeno T – jeho horní přímka vede souběžně s delší stranou trička, spodní přímka písmene rozděluje tričko na dvě zhruba stejné části tak, že nalevo se nachází rukávy s výstřihem a napravo spodní polovina trička.
Krok 3: V místě, kde se kříží obě přímky písmene T, si představte bod A. Na vzdálenějším rameni potom leží bod B.
Krok 4: uchopte dvěma prsty látku v bodě A (obě vrstvy) a druhou rukou totéž v bodě B. Překlopte polovinu trička, kterou držíte v bodě B, přes bod A (ten nepřestávejte držet).   
Krok 5: Rychle překřižte obě ruce.
Krok 6: A nakonec přehněte druhý rukáv dospod.


Výsledkem bude krásně složené tričko, které lze přeložit ještě na polovinu, aby se zmenšil jeho objem a snadněji se vám s ním manipulovalo. 

Tento jednoduchý trik se dá zvládnout skutečně za tři sekundy, stačí získat trochu cviku. Jakmile to několikrát vyzkoušíte, brzy se ve skládání triček stanete skutečnými přeborníky a nebudete zbytečně ztrácet čas zdlouhavými snahami.   

Tip: Trička skládejte hned, jakmile je vytáhnete ze sušičky.

Videonávod na rychlo-skládání triček


Podělte se s přáteli o inspiraci

Kategorie článkuPodobné články

Dárky pro tchýni a tchána

Dárky pro tchýni a tchána

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšíte tchána nebo tchýni? Dárky k Vánocům nebo narozeninám mohou dát zabrat. Zvlášť, když mají vše.
14.11.2018
Jak odstranit žmolky ze svetru?

Jak odstranit žmolky ze svetru?

Noční můra každého majitele svetru - žmolky. Jak je odstranit nebo jim rovnou předejít? A nejen ze svetru, objevit se můžou i jinde.
31.7.2018
Jak odstranit krev z oblečení

Jak odstranit krev z oblečení

Krev na oblečení na oblečení je zlý sen každého z nás. Občas se to však stane. Třeba u zubaře nebo jiným způsobem. Poradíme vám, jak ji efektivně odstranit a na co si dát pozor.
18.2.2018
Jak změřit pánské tričko

Jak změřit pánské tričko

Poradíme vám jak se správně změřit a srovnat míry s našimi produkty tak, aby vám triko sedlo jako ulité.
21.11.2017