Pořádek dělá správného gentlemena. Víme, že čas je drahý a proto vám přinášíme následující návod na rychlé skládání triček, které vám po chvilce cviku nezabere více než 3 vteřiny. Díky tomuto návodu budete skládat trička stejně dobře jako v profesionálové v čistírnách.

Postup krok po kroku

Krok 1: Rozložte tričko naplocho tak, aby leželo kolmo k vám.
Krok 2: Pro snadnější manipulaci s tričkem pomůže jednoduchý optický trik. Představte si, že tričkem prochází imaginární písmeno T – jeho horní přímka vede souběžně s delší stranou trička, spodní přímka písmene rozděluje tričko na dvě zhruba stejné části tak, že nalevo se nachází rukávy s výstřihem a napravo spodní polovina trička.
Krok 3: V místě, kde se kříží obě přímky písmene T, si představte bod A. Na vzdálenějším rameni potom leží bod B.
Krok 4: uchopte dvěma prsty látku v bodě A (obě vrstvy) a druhou rukou totéž v bodě B. Překlopte polovinu trička, kterou držíte v bodě B, přes bod A (ten nepřestávejte držet).   
Krok 5: Rychle překřižte obě ruce.
Krok 6: A nakonec přehněte druhý rukáv dospod.

Výsledkem bude krásně složené tričko, které lze přeložit ještě na polovinu, aby se zmenšil jeho objem a snadněji se vám s ním manipulovalo. 

Tento jednoduchý trik se dá zvládnout skutečně za tři sekundy, stačí získat trochu cviku. Jakmile to několikrát vyzkoušíte, brzy se ve skládání triček stanete skutečnými přeborníky a nebudete zbytečně ztrácet čas zdlouhavými snahami.   

Tip: Trička skládejte hned, jakmile je vytáhnete ze sušičky.

Videonávod na rychlo-skládání triček