7 tipů, co pořídit tchýni a tchánovi k Vánocům nebo narozeninám


 1. Květinu, kaktus nebo keřík
 2. Zvláště, pokud je tchán a tchýně, možná propadli kouzlu zahraničení. A tak jim pořiďte další rostliny, o které se budou moci starat, do jejich sbírky.

 3. Dovolenou. Kdekoliv, ale hlavně daleko
 4. Ať už chcete dopřát jim nebo sobě trochu klidu, dovolená se jeví jako řešení, které potěší všechny strany. Dnes najdete nespočet míst, kde se bude vaší tchýni a tchánovi líbit. A pokud spolu vycházíte, můžete jet s nimi.

 5. Něco, co ještě nezkusili
 6. Patří tchýně a tchán mezi aktivní lidi, kteří se nikdy nebudou cítit na důchod? Pak určitě rádi zažijí něco nového. Co třeba simulaci letu ve stíhačce? Jízdu se psím spřežením nebo kurz vaření od známých šéfkuchařů nebo kurz fotografování, aby si své výlety zachovali v ještě lepší kvalitě?

 7. Praktický kousek oblečení
 8. Máte tchána v oku? To je jedině dobře. Můžete mu totiž koupit opravdu praktický dárek. Potřebuje nové tepláky na práci na zahradě nebo zimní bundu, se kterou vydrží i mráz na Sibiři? U nás mu vyberete. ManSTYLE totiž nabízí stylové oblečení, které může nosit každý.

 9. Něco pro potěchu oka
 10. Minimálně 9 z 10 žen patří mezi parádnice, kterým šperk udělá radost. Dnes máte celou řadu možností, jaký šperk vybrat. Každé totiž slušné něco jiného.

 11. Kousek vesmíru
 12. Poslali byste tchýni s tchánem někdy nejraději na jinou planetu? Můžete jim to naznačit třeba novým pozemkem právě na Měsíci nebo na jiné planetě. Teď už tam budou mít zázemí.

 13. Místo vnoučat psa
 14. Na dítě se ještě necítíte, ale tchýně na vnouče ano? Zkuste jí jako dárek pořídit jinou bytost, o kterou se bude moci starat. Kupte jí třeba psa. Ten se navíc může osvědčit jako skvělý hlídač a společník pro dlouhé večery.

Podělte se s přáteli o inspiraci

Kategorie článkuPodobné články

Jak odstranit žmolky ze svetru?

Jak odstranit žmolky ze svetru?

Noční můra každého majitele svetru - žmolky. Jak je odstranit nebo jim rovnou předejít? A nejen ze svetru, objevit se můžou i jinde.
31.7.2018
Jak odstranit krev z oblečení

Jak odstranit krev z oblečení

Krev na oblečení na oblečení je zlý sen každého z nás. Občas se to však stane. Třeba u zubaře nebo jiným způsobem. Poradíme vám, jak ji efektivně odstranit a na co si dát pozor.
18.2.2018
Jak změřit pánské tričko

Jak změřit pánské tričko

Poradíme vám jak se správně změřit a srovnat míry s našimi produkty tak, aby vám triko sedlo jako ulité.
21.11.2017
Jak odstranit zápach z bot

Jak odstranit zápach z bot

Občas se to stane, je to nepříjemné a jak vy, tak okolí dělá, že nic. Máme pro vás několik zaručených rad jak se zbavit zápachu z bot, i když zrovna nejsou nové.
11.10.2017