V prvních dvou dílech jsme se podívali na černou, červenou a hnědou barvu a také jsme si posvítili na to, co znamená časté oblékání modré, bílé nebo zelené. Tentokrát dávejte pozor, pokud nosíte častěji šedou, fialovou nebo žlutou.

Šedá se umí postarat o zábavu

Pokud plánujete vyrazit do společnosti, vsaďte na šedou barvu oblečení. Nebo třeba na šedou v kombinaci s černou, která patří také mezi slavnostní a formální barvy. I když by se mohlo zdát, že šedá působí smutným dojmem a nosí ji lidé na pokraji chudoby, není to tak docela pravda. Šedá rozhodně nepatří mezi chudé barvy, naopak. Šedý oblek působí velmi dobře při jednání, kdy potřebujete, aby se vám lidé více otevřeli.

Šedu barvu nemusíte kombinovat jen s černou, ale vlastně s jakoukoli další barvou. Dosáhnete tak veselejšího outfitu, který má stále nohy pevně na zemi a můžete s ním vyřizovat důležité věci. Pokud tedy hledáte univerzální barvu, ve které zapadnete, ale přitom si nezavřete zadní vrátka pro kreativitu, zvolte šedou.  V šedé košili můžete vyrazit do společnosti a v šedém tričku s potiskem pak třeba večer za kamarády. A vždy budete vypadat dobře.

Pánské stylové tričko s potiskem šedé
 • S
  (13 ks)
  Doprava k Vám domů:
  Externí sklad (13 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů
  Pánská tričko MODERN s potiskem šedé
  • M
   (16 ks)
   Doprava k Vám domů:
   Externí sklad (16 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů
  • L
   (4 ks)
   Doprava k Vám domů:
   Externí sklad (4 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů
  • XL
   (26 ks)
   Doprava k Vám domů:
   Externí sklad (26 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů
  • XXL
   (26 ks)
   Doprava k Vám domů:
   Externí sklad (26 ks) Zasíláme do 4-7 pracovních dnů

    

   Fialová není jen mixem modré a červené

   Možná, že fialová barva vznikla a začala se používat jen náhodou, když někdo smíchal červenou a modrou. Každopádně si ale našla své příznivce a těší se oblibě u velké části lidí. Pořád je totiž docela neokoukaná a zajímavá. Lidé, kteří si tuto barvu oblíbili, jsou minimálně stejně zajímaví jako ona. Fialová barva značí osobitost a náročnost, na druhou stranu ale může znamenat skromnost a zdrženlivost. Nic tedy není černobílé ani v případě fialové. Fialová je barvou melancholie, vzrušení, vášně a také motivace. Už při výčtu vlastností této barvy si můžete všimnou, že opravdu vznikla z červené, která symbolizuje vášeň, a z modré, která je naopak chladnější a klidnější. A tak, pokud často nosíte právě fialovou, může to znamenat, že toužíte po nějakém magickém vztahu – sami někoho očarovat a zároveň být očarováni. 


    

   Oslňte žlutou a zlepšete okolí náladu

   Žlutá barva vám spolehlivě dodá energii a povzbuzení. Je tak perfektní volbou, když chcete prozářit šedé podzimní a zimní dny. Zapůsobte na své okolí vesele a otevřeně právě touto barvou, díky které vás nikdo nikde nepřehlédne. A tak není divu, že žlutou nosí otevření a energičtí lidé, kteří hledají další takové, kterým se mohou otevřít a sdílet s nimi své touhy. Pokud je vám tedy žlutá barva sympatická, rozhodně si ji do šatníku pořiďte a nebojte se zazářit. 

   Podělte se s přáteli o inspiraci

   Kategorie článku   Podobné články

   Střihy pánských košil aneb Která komu sluší?

   Střihy pánských košil aneb Která komu sluší?

   Máte před sebou důležitou akci, na kterou potřebujete perfektně padnoucí košili? Víme, jaká vám sedne.
   7.12.2018
   Pánská móda první republiky

   Pánská móda první republiky

   Víte, co nosili muži v období první republiky? Co bylo nejčastějším kouskem v pánském šatníku a jak se připravovali do společnosti? Změnilo se za těch sto let hodně nebo málo?
   25.10.2018
   Jak se liší blejzr od saka?

   Jak se liší blejzr od saka?

   Znáte rozdíl mezi blejzrem a klasickým sakem? Jedná se sice jen o drobnosti, i tak se ale tento rozdíl vyplatí znát.
   20.10.2018
   Kardigan versus svetr - jaký je rozdíl?

   Kardigan versus svetr - jaký je rozdíl?

   Znáte rozdíl mezi kardiganem a klasickým svetrem? Co si obléknout k pánskému kardiganu a co k svetru?
   3.10.2018