Hledáte ten správný vánoční dárek pro bratra, tátu, syna nebo partnera? Od určitého věku měkké dárky nahradí ty tvrdé a obdarovaní jsou z „měkoušů“ více nadšení. Pokud se tedy nejedná o ponožky. Máme pro vás pár tipů (nikoliv typů) na vánoční dárky, kterými uděláte radost. Záleží jen na vás, co vyberete.

Triček není nikdy dost

Dárek, kterým nikdy neurazíte. Vždycky se bude hodit a obdarovanému se zavděčíte. A je jedno, jestli vybíráte tričko pro dvacátníka nebo padesátníka, trička totiž nosí všichni. Díky široké nabídce pánských triček vyberete to ideální pro svého bratra, otce nebo přítele.

Teplý svetr – na zimu ideál

Nachlazení a pánská rýmička není legrace. Zabránit jim ale můžete i teplým oblečením, ve kterém přečkáte zimu. Stylové svetry od nás ale nejen, že zahřejí, navíc z chlapa udělají ještě většího fešáka. A protože se na svetrech často vytváří žmolky, nový kousek se do šatníku vždycky hodí.

Na domácí válení jedině pohodlné tepláky

Bojíte se, že se netrefíte do vkusu? Pak vyberte pánské tepláky. Tmavé jednobarevné tepláky se líbí snad každému. A je pak na obdarovanému, jestli je bude nosit jen doma nebo je vezme i do fitka. Pravdou ale zůstává, že oblečení na domácí lenošení se hodí vždy.

Bunda nebo kabát na zimní sezónu

Teplá zimní bunda se rozhodně neztratí. I když nás všude straší globálním oteplováním, zas tak horké to ještě nebude. V zimě totiž může pořádně přituhnout a teplá zimní pánská bunda nebo zimní kabát přijde vhod. Ať už na vycházky po městě, cestu do práce nebo výlet na hory. V lyžařské a snowboardové bundě žádné podchlazení u ledového baru nehrozí.

Přivolejte léto!

Zima vás už nebaví a chcete léto? Ačkoliv si na ně ještě musíte po Vánocích chvíli počkat, šortky a tílka nakoupit můžete. A jestli se vám nechce čekat na léto v Česku, vyrazte někam na jih, kde letní oblečení unosíte i v lednu.


O stylové kousky se postaráme my. Vy jen nezapomeňte vybrat správnou velikost. Pokud plánujete 100% překvapení, změřte rozměry nějakého staršího oblečení a podle tabulky velikostí u každého produktu vyberte tu správnou variantu. Vidíte, vánoční dárky pro muže nejsou zas taková věda.