Ponožky jsou snad tím největším klišé vánočních dárků. Přitom se ale jedná o dárek, který je skvělou volbou pro každého. A to jak pro obdarovaného, tak pro toho, kdo dárek daruje.

  1. Jsou nutností, která se vám nechce kupovat
  2. Ponožky nosí každý. A kdo tvrdí, že ne, tak buď lže nebo žije na jihu, kde počasí dovolí nosit celý rok sandály bez ponožek. Většina vašich známých tak tento na první pohled nedůležitý kousek oblečení v šatníku má. Komu se ale stále chtějí kupovat nové ponožky, když se na jedné z páru objeví díra nebo když ponožka zmizí v pračce? Když byste si měli koupit nové ponožky, zřejmě vždycky skončíte u nového trička, protože to přecejen uvidí více lidí než vaše ponožky. I ty jsou ale potřeba, a tak jsou vhodným dárkem pro každého. Pro úplně každého. Měkký ponožkový dárek pod stromečkem vás od určitého věku potěší svou praktičností a tím, že vám vlastně usnadní život.

  3. Ideální dárek i pro šetřílky
  4. Nevíte, co darovat k Vánocům, ale něco byste měli? Nechcete utrácet zbytečné peníze za věci, které nikdo nevyužije? Ponožky mohou být praktickým řešením, když chcete ušetřit. Navíc se vám jen zřídka kdy stane, že se netrefíte do velikosti. Díky rozpětí velikostí ponožek máte většinou na výběr jen mezi dvěma druhy ponožek a tak stačí, když obdarovaného alespoň trochu znáte. A rázem máte praktický dárek, se kterým budou spokojeni všichni.

  5. Těmi správnými oživíte i nudný outfit
  6. Černá je možná univerzální barva, kterou nikdy nic nezkazíte, u ponožek je už ale trochu pasé. Na trhu najdete hromadu vzorovaných nebo barevných ponožek, se kterými oživíte každý šedivý outfit. Nemusíte si pořizovat zrovna křiklavé ponožky, které ostatní oslepí. Najít můžete i barevné a přitom decentní pánské ponožky, které zapadnou i do obleku a dají vašim kolegům najevo, že nejste žádný suchar. Když nemůže upustit uzdu při výběru triček a kalhot, odvažte se u ponožek. Zaručujeme vám, že dárek v podobě originálních ponožek je nejen praktický, ale i stylový a nadšené z něj budou obě strany.

Podělte se s přáteli o inspiraci

Kategorie článkuPodobné články

Dárky pro tchýni a tchána

Dárky pro tchýni a tchána

Přemýšlíte, jakým dárkem potěšíte tchána nebo tchýni? Dárky k Vánocům nebo narozeninám mohou dát zabrat. Zvlášť, když mají vše.
14.11.2018
Jak vybrat kabát?

Jak vybrat kabát?

Vybíráte zimní kabát a stále nevíte, který zvolit? Podívejte se na náš praktický návod, který Vám výběr toho správného kabátu usnadní.
26.12.2016
Jak nosit sako - etiketa

Jak nosit sako - etiketa

Víte jaké zvolit sako, kdy je vhodné zvolit jakou barvu a zda je můžete nosit rozepnuté? Náš návod vám pomůže se vyhnout společenským faux pas.
16.12.2016
Jak vybrat pánskou košili?

Jak vybrat pánskou košili?

Nejste si jistí vhodností dané košile nebo se právě rozhodujete jakou koupit? Podívejte se na základní tipy k nákupu pánské košile.
11.12.2016