Ponožky jsou snad tím největším klišé vánočních dárků. Přitom se ale jedná o dárek, který je skvělou volbou pro každého. A to jak pro obdarovaného, tak pro toho, kdo dárek daruje.

  1. Jsou nutností, která se vám nechce kupovat
  2. Ponožky nosí každý. A kdo tvrdí, že ne, tak buď lže nebo žije na jihu, kde počasí dovolí nosit celý rok sandály bez ponožek. Většina vašich známých tak tento na první pohled nedůležitý kousek oblečení v šatníku má. Komu se ale stále chtějí kupovat nové ponožky, když se na jedné z páru objeví díra nebo když ponožka zmizí v pračce? Když byste si měli koupit nové ponožky, zřejmě vždycky skončíte u nového trička, protože to přecejen uvidí více lidí než vaše ponožky. I ty jsou ale potřeba, a tak jsou vhodným dárkem pro každého. Pro úplně každého. Měkký ponožkový dárek pod stromečkem vás od určitého věku potěší svou praktičností a tím, že vám vlastně usnadní život.

  3. Ideální dárek i pro šetřílky
  4. Nevíte, co darovat k Vánocům, ale něco byste měli? Nechcete utrácet zbytečné peníze za věci, které nikdo nevyužije? Ponožky mohou být praktickým řešením, když chcete ušetřit. Navíc se vám jen zřídka kdy stane, že se netrefíte do velikosti. Díky rozpětí velikostí ponožek máte většinou na výběr jen mezi dvěma druhy ponožek a tak stačí, když obdarovaného alespoň trochu znáte. A rázem máte praktický dárek, se kterým budou spokojeni všichni.

  5. Těmi správnými oživíte i nudný outfit
  6. Černá je možná univerzální barva, kterou nikdy nic nezkazíte, u ponožek je už ale trochu pasé. Na trhu najdete hromadu vzorovaných nebo barevných ponožek, se kterými oživíte každý šedivý outfit. Nemusíte si pořizovat zrovna křiklavé ponožky, které ostatní oslepí. Najít můžete i barevné a přitom decentní pánské ponožky, které zapadnou i do obleku a dají vašim kolegům najevo, že nejste žádný suchar. Když nemůže upustit uzdu při výběru triček a kalhot, odvažte se u ponožek. Zaručujeme vám, že dárek v podobě originálních ponožek je nejen praktický, ale i stylový a nadšené z něj budou obě strany.

Podělte se s přáteli o inspiraci

Kategorie článkuPodobné články

Tipy na nejlepší valentýnské dárky pro muže

Tipy na nejlepší valentýnské dárky pro muže

Lámete si hlavu, čím potěšit správného chlapa? Nás napadá hned několik možností na skvělý valentýnský dárek.
12.1.2019
Plesová sezóna je tady. Víte, jak se obléct na ples?

Plesová sezóna je tady. Víte, jak se obléct na ples?

Překvapte své známé skvělou volbou šatníku a chováním pravého gentlemana. S našimi radami se na plese neztratíte.
7.1.2019
Zazářit na silvestrovské party? Žádný problém

Zazářit na silvestrovské party? Žádný problém

Konec roku na spadnutí a vy ještě nevíte, co si obléknete na oslavu nového roku? Nebojte se. My to víme.
20.12.2018
Co si obléct na vánoční večírek a jak si ho skvěle užít?

Co si obléct na vánoční večírek a jak si ho skvěle užít?

Vánoční večírek - každoroční společenská akce, kde se potkáte s kolegy a šéfem. Víme, jak se na vánoční večírek obléknout, jak se na něm bavit a hlavně jak to udělat, aby vám druhý den nebylo zle.
19.11.2018